EN انتخاب زبان مشاوره فروش : 22362821

با اوج آسانسور در اوج

ما با استفاده از کادری مجرب ومتخصص وسالها تجربه علمی وعملی در صنعت آسانسورهمواره پشتیبان محصولات خود ودر کنار مشتریان گرامی بوده و در کوتاهترین زمان و با بالاترین استانداردهای فنی روز قادر به ارایه خدمات مختلف نظیرجنرال سرویس ونگهداری وعیب یابی،تغییرسیستم های قدیمی وفرسوده به سیستمهای جدید و روز دنیای آسانسور با ایمنی های بالای جهانی میباشد
خدمات و پشتیبانی

آیا تمایل به مشاوره با کارشناسان اوج آسانسور را دارید ؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما میباشند

خدمات

طراحی و نصب

شركت اوج آسانسور تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه و تجربه مفید و همگام با تكنولوژی روز دنیا مبادرت به طراحی و ساخت آسانسورهای مدرن اروپایی و با هدف اجرای كیفیت، ایمنی و زیبایی توام نموده است. برخی از مشخصه های مهم و قابل عرض آسانسورهایی كه این شركت افتخار ساخت و نصب آنها را داشته عبارتند از: نصب سیستم 3VF (سیستم دور متغیر ) با سرعت های بالا ، نصب موتورهای نسل جدید آسانسور GEARLESS (بدون گیر بكس) با راندمان بسیار بالا و مصرف حداقل انرژی (به دلیل عدم وجود سیستم مكانیكی گیر بكس)، ساخت كابینهای منحصر به فردی كه با نمونه های اروپایی وارداتی رقابت نموده و حتی در بسیاری از موارد به اذعان خود مشتریان و همكاران همتراز آنها می باشد.

خدمات وپشتیبانی

شرکت اوج آسانسور تهران همواره پشتیبان محصولات خود ودر کنار مشتریان گرامی بوده و در کوتاهترین زمان و با بالاترین استانداردهای فنی روز قادر به ارایه خدمات مختلف نظیرجنرال سرویس ونگهداری وعیب یابی،تغییرسیستم های قدیمی وفرسوده به سیستمهای جدید و روز دنیای آسانسور با ایمنی های بالای جهانی میباشد. لازم بذکر است دارا بودن پروانه از وزارت صنایع ومعادن کشور وهمچنین عضویت در سندیکا صنایع آسانسوروپله برقی ایران از بدو تاسیس این سندیکا گواه مناسبی برای تایید مطالب فوق میباشد. انجام سرویس و نگهداری مناسب و به موقع باعث پیشگیری از بروز بسیاری از خرابیها و مشکلات حاد منجر به خسارات مالی و جانی میگردد. این خدمات طی برنامه منظم و بازدید وسرویس های دوره ای آسانسور می باشد.

بازسازی

همیشه قبل از بروز مشکل باید به فکر آن بود، به روز کردن و بهینه سازی سیستم های آسانسور ها میباشد ،که تابلو فرمان و متعلقات آن و قطعاتی که مربوط به ایمنی آسانسور است همواره باید قابل سرویس و نگهداری و خدمات باشد و در صورت فرسودگی یا خرابی،اقدام به تعویض و اصلاح مناسب گردد. بازسازی آسانسور حداقل  شامل موارد مذکور و در صورت تمایل جهت زیبا سازی ،تزئینات کابین،تغییر شاسی های احضار و طبقات کابین ،نور پردازی کابین و ...... میباشد که این شرکت امکان انجام کلیه مواردمذکور را به بهترین نحو داراست و همواره یکی از شاخه های فعالیت خود را در این زمینه فعال نگه داشته است. شرکت اوج آسانسور با داشتن نمونه های بیشماری از کابینهای تزئین شده و تغییر سیستم آسانسور میتواند انتخابی مطمئن برای شما باشد.